Mezoterapia iglowa na skórę głowy dr Cyj


Warning: Undefined array key -1 in /home/klient.dhosting.pl/kgkconnect/podo-estetik.pl/public_html/public_html/wp-includes/post-template.php on line 330

Zalety:

DR.CYJ HAIR FILLER
PEPTYDOWA TERAPIA WŁOSÓW
jest nowoczesnym i wysoce skutecznym produktem stosowanym w przypadku problemu nadmiernie wypadających włosów. Innowacyjna formuła bazująca na 7 wyjątkowych peptydach i kwasie hialuronowym to efekt 10 lat badań i ciągłego udoskonalania receptury.

DR. CYJ Hair Filler jest unikalnym produktem ze względu na sam skład preparatu ale opiera się również na opatentowanej technologii „przedłużonego uwalniania substancji aktywnych”, dzięki czemu działa nawet 14 dni po aplikacji! Jest to absolutny przełom, ponieważ nawet minimalna dawka skoncentrowanego preparatu utrzymuje się w skórze przez 14 dni, dzięki czemu powoli uwalnia substancje aktywne pozwalając na dogłębną i długotrwała penetrację skóry. Ta innowacyjna technologia stanowi klucz do zdrowych, grubych i lśniących włosów oraz skutecznie przeciwdziała ich wypadaniu.

Działanie:

przyspieszanie procesu wzrostu włosów
przeciwdziałanie wypadaniu włosów
przeciwdziałanie alopecji
pogrubienie i zagęszczenie włosów
rewitalizacja mieszków włosowych
pobudzenie krążenia i ukrwienia skóry głowy
pielęgnacja skóry głowy
wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie
przywrócenie pigmentacji włosów

​Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Przebieg zabiegu:

​Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

Czas zabiegu:

​Cały zabieg trwa ok. 30 min. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Przeciwwskazania:

Kobiety w ciąży i karmiące, dzieci i nieletni poniżej 18 r. ż., uczulenie na którykolwiek ze składników, zmiany skórne, choroby skóry, infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami, przyjmowanie leków immunosupresyjnych, terapia sterydowa, choroby autoimmunologiczne, niewyrównana cukrzyca, choroby reumatyczne, powtarzające się anginy i zapalenie wsierdzia.

Cennik

Mezoterapia głowy dr Cyj 1zabieg
580zl