O nas

PODO-ESTETIK

Specjalistyczny Gabinet Podologiczno-Kosmetologiczny- Medycyny Estetycznej jest nowoczesnym, gabinetem świadczącym najwyższej jakości usługi w dziedzinie podologii, kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej oraz medycynie estetycznej.

W naszym gabinecie wychodzimy naprzeciw potrzebom Pań i Panów pragnących poczuć się doskonale we własnym ciele.

Gabinet oferuje szereg zabiegów z zakresu pielęgnacji stopy, usuwania brodawek, modzeli, pielęgnacji stopy cukrzycowej a także wielu innych, z którymi możecie Państwo zapoznać się w zakładce zabiegi. Specjalizujemy się także w korekcie wrastających paznokci.

mgr Justyna KOSTEK- właścicielka Gabinetu podolog oraz kosmetolog.

Jestem właścicielką Gabinetów PODO-ESTETIK. Ukończyłam studia magisterskie z kosmetologii o dwóch specjalizacjach : podologii oraz kosmetologii medycznej. W 2015 r. W Wadowicach oraz 2020 w Skawinie postanowiłam stworzyć wyjątkowe miejsca, gdzie najwyższa jakość świadczonych usług jest absolutnym priorytetem. Jako kosmetolog oraz podolog z długoletnim doświadczeniem wiem, że dla klienta bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa w miejscu, w którym poddaje się zabiegom oraz zaufanie do specjalisty, który wykonuje zabieg. Dlatego też z pasją i zaangażowaniem szukam najlepszych rozwiązań, aby sprostać wszelkim, nawet najśmielszym wymaganiom swoich klientów. Dbam o najwyższą jakość usług. Specjalizuje się w zabiegach podologicznych oraz medycyny estetycznej głównie powiększaniu ust oraz mezoterapii igłowej. KOCHAM SWOJĄ PRACE 

lic Aleksandra Czaja- Gołąb- podolog                                                         

Mam na imię Ola w naszym gabinecie jestem Podologiem. Studiowałam na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie gdzie rozszerzałam swoją wiedze i umiejętności z zakresu Podologii. Każdego dnia podnoszę swoje kompetencje o nowe wyzwania. Staram się rozwijać swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach. W pracy zajmuję się pielęgnacją stóp, usuwaniem odcisków i modzeli, leczeniem wrastających paznokci metodą Ortonyksji (klamry), usuwaniem brodawek i dopasowywaniem odpowiednich wkładek do obuwia dla naszego komfortu podczas chodzenie. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i dobieram odpowiednią metodę leczenia. Bardzo lubię swoją pracę która jest moją pasją i cieszę się że mogę pomagać innym.

 

Renata Koczur – kosmetolog , asystent podologa .                      

Od najmłodszych lat pasjonowała mnie wiedza z zakresu kosmetologii, anatomii człowieka, psychologii oraz chemii. A także zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna. Od zawsze wiedziałam w jakim kierunku chcę iść, wiedzialam, że chcę pracować z człowiekiem i mu pomagać. Ukończyłam technikum kosmetyczne, przebyłam wiele szkoleń z zakresu kosmetologii min. zabiegów na twarz , terapii skóry trądzikowej.  Oczywiście to nie koniec, ponieważ zamierzam się ciągle kształcić i rozwijać. Moim celem jest pomoc drugiemu człowiekowi, poprzez holistyczne, indywidualne podejście, zwracanie uwagi na każdy najdrobniejszy aspekt. Przykładam dużą uwagę do swojej pracy, aby była na najwyższym poziomie. Ważne są dla mnie relacje z klientem, chciałabym, żeby czuł się bezpiecznie i za każdym razem wychodził z uśmiechem na twarzy. Moimi ulubionymi zabiegami są: peelingi chemiczne, terapie z kwasami przynoszą świetne efekty, oczywiście odpowiednio dobrane do potrzeb skóry. Ponadto lubię wykonywać masaż, karboksyterapię oraz mezoterapię mikroigłową. Uważam, że wykonywanie terapii łączonych i indywidualnie dobrana domowa pielęgnacja dają najlepsze efekty.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte wykonanymi wieloma tysiącami zabiegów i setkami zadowolonych klientów. W wypadkach wymagających leczenia skojarzonego współpracujemy z lekarzami określonej specjalizacji.

Nasz gabinet wyposażony jest w najnowocześniejsze najwyższej klasy urządzenia do bezpiecznego i skutecznego przeprowadzenia zabiegów podologicznych. Szczególna wagę przywiązujemy do zapewnienia naszym klientom bezpieczeństwa związanego z właściwym przestrzeganiem procedur higieniczno – sanitarnych. Posiadamy urządzenia do dezynfekcji i sterylizacji odpowiadające standardom gabinetów medycznych.

Dodatkowo mamy możliwość sterylizacji narzędzi dla innych gabinetów kosmetycznych.

Zapewniamy kompetencje, profesjonalizm oraz miłą i fachową obsługę.

Cały czas szkolimy się i udoskonalamy wiedzę z zakresu kosmetologii, podologii oraz medycyny estetycznej.

Wszystkie zabiegi wykonywane są najwyższej jakości produktami, oraz atestowanymi urządzeniami wiodących producentów przez wykwalifikowany personel.

 

Serdecznie zapraszamy

mgr Justyna Kostek

podolog , kosmetolog