POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST ,, NA PLASKO”


Warning: Undefined array key -1 in /home/klient.dhosting.pl/kgkconnect/podo-estetik.pl/public_html/public_html/wp-includes/post-template.php on line 330

Zalety:

Dzięki tak przeprowadzonemu zabiegowi usta wyglądają naturalnie – rozciągnięcie czerwieni ust jest możliwe bez jej nadmiernego uwypuklenia. Mówiąc prościej, pozwala to uniknąć efektu “kaczego dziobu”.

Podkreślenie łuku kupidyna i wąskie modelowanie wargi dolnej pozwala uzyskać odpowiednią symetrię. Statystycznie naturalna proporcja ust wynosi 2:3, jednak większość kobiet preferuje proporcje 1:1 – co umożliwia metoda modelowania na płasko.

Co ciekawe, kwas hialuronowy dodatkowo nawilża i rewitalizuje nasze usta.

gabinet kosmetyczny w Wadowicach medycyna estetyczna w Wadowicach

Działanie:

Polega na wymodelowaniu górnej wargi oraz wyeksponowaniu łuku kupidyna na płasko. bez efektu zbyt dużego uwypuklenia, czyli tak zwanego dzióbka. Dolna warga modelowana jest, dając efekt bardzo estetycznych i kształtnych ust. Tego typu powiększenie ust zyskuje coraz więcej zwolenniczek, które chcą uzyskać pełne i symetryczne wargi.

Przebieg zabiegu:

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym rozpoczyna się od znieczulenia ust kremem, po czym lekarz medycyny estetycznej wykonuje iniekcje preparatu za pomocą cieniutkiej igły w określonych miejscach czerwieni wargowej

Czas zabiegu:

Długość efektu zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego to w każdym przypadku kwestia indywidualna. Ekspozycja na słońce lub nałogowe palenie papierosów przyspiesza proces degradacji.

Przyjmuje się jednak, że efekt powiększania ust utrzymuje się od 8 do 10 miesięcy.

Zalecenia przed i po:

Jak przygotować się do zabiegu? Modelowanie na płasko

Na kilka dni przed zabiegiem należy odstawić leki przeciwzapalne oraz powodujące rozszerzenie naczyń krwionośnych (również aspiryna). W przypadku wystąpienia opryszczki należy wyleczyć ją przed zabiegiem. Warto również pomyśleć o leku zapobiegającym jej występowaniu (przyjąć na 1-2 dni przed, a następnie 4-5 dni po).

Należy również pamiętać o unikaniu wysiłku fizycznego bezpośrednio przed zabiegiem a także całkowitej rezygnacji z solarium i sauny. Niewskazane jest również spożywanie substancji alkoholowych i palenia papierosów na kilka dni przed i po zabiegu.

Przed zabiegiem zaleca się również wypić około 3l wody, dzięki czemu cząsteczki kwasu hialuronowego lepiej się przyjmą. Można również wspomóc się witaminą C.

Przeciwwskazania:

Do przeciwwskazań zaliczamy w szczególności okres ciąży i karmienia, jak i ogólny zły stan zdrowia. Silnym przeciwwskazaniem do zabiegu jest również opryszczka i wszelkiej maści stany zapalne toczące się w obrębie ust. Tego rodzaju schorzenia należy wyleczyć przed zabiegiem.

Ważne jest również, by poczekać z zabiegiem, jeśli przyjmujemy aspirynę lub antybiotykiem, a także, gdy cierpimy na aktywną chorobę nowotworową.

Cennik

POWIEKSZENIE I MODELOWANIE UST NA PŁASKO
850ZŁ