MANICURE HYBRYDOWY


Warning: Undefined array key -1 in /home/klient.dhosting.pl/kgkconnect/podo-estetik.pl/public_html/public_html/wp-includes/post-template.php on line 330

Zalety:

Paznokcie hybrydowe to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch znanych kosmetologii preparatów – lakieru do paznokci oraz żelu, dzięki czemu paznokcie są trwałe i pięknie się prezentują przez długi czas. Są ponadto odporne na uszkodzenia, a sam lakier nie odpryskuje ani się nie zmywa.

Dla kogo jest manicure hybrydowy?

Przede wszystkim dla kobiet, które uwielbiają mieć zadbane dłonie i stopy, ale nie są zadowolone z trwałości i wyglądu zwykłego lakieru. Hybryda nie odpryskuje i nie rysuje się przez mniej więcej dwa do trzech tygodni. Zwykłe prace domowe czy inne zajęcia w żaden sposób im nie zagrażają. Paznokcie hybrydowe to więc nie tylko wygoda, ale również oszczędność czasu i pieniędzy!

Manicure hybrydowego nie usuwamy jednak zwykłym zmywaczem do paznokci. Do jego usunięcia należy ponownie udać się do salonu kosmetycznego, gdzie manikiurzystka wykona to w bezpieczny i prawidłowy sposób.

Cennik

Paznokcie krótkie za opuszek paznokcia
100ZŁ
Paznokcie średnie
110ZŁ
Paznokcie długie
120ZŁ
+ RECZNE ZDOBIENIE PAZNOKCI / BABY BOOMER /FRENCH
15-20ZŁ DO CENY STAŁEJ
Usuwanie hybrydy + manicure z odżywką
60zł
Usuwanie hybrydy + manicure z odżywką IBX SYSTEM ( odbudowa paznokci od środka)
80zł